deltatemizlikkonya

 

Delta Mobil Temizlik ve Kapıcılık Hizmetleri

Adres: Aksinne Mh. Pirahmet Sk. No:9/1 Meram/KONYA

Telefon: 0553 381 8888

E-mail: bilgi@deltatemizlik.net

Web:  www.deltatemizlik.net

www.konyamobiltemizlik.com

 

 

Mobil kapıcılık nedir ve avantajları
Konya mobil kapıcılık hizmeti

Artan yasal yükümlülükler ve yüksek maliyetler ile sabit kapıcı istihdam edemeyen bina sakinlerinin sorunlarından olan ortak kullanım alanlarının temizlik işlemi Konya Kapıcılık ile sorun olmaktan çıkıyor. Konya Mobil Kapıcılık hizmetleri ile sizde apartmanınızın temizlik, çöp toplama ve bahçe bakımı gibi ihtiyaçlarını uygun fiyata temizlik sektöründe tecrübeli mobil kapıcılar tarafından yaptırabilirsiniz.

Belirlenen günlerde gelen mobil kapıcı apartman koridor ve merdivenlerini yıkama veya paspas ile temizler, merdiven korkuluklarını siler, giriş kapısı ve asansör temizliklerini yapar. Apartman sakinlerinin isteğine göre günlük çöp alımı ve bahçe bakımı gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Uygun fiyata mobil kapıcılık hizmetinden sizde yararlanmak için Konya Mobil Temizlik ve Kapıcılık firmasını arayabilirsiniz.

 

Konya mobil kapıcılık, Apartmanınızda sabit bir kapıcı yerine belirlenen zamanlarda kapıcılık hizmeti verir. Apartman ortak kullanım alanlarının temizlenmesi, günlük çöp alımı, bahçe bakım ve temizliğini sizde mobil kapıcılık hizmeti alabilirsiniz. Mobil kapıcı hizmeti ile uygun fiyata sabit kapıcı hizmetinden faydalanırsınız. Sürekli personel çalıştırıp, sigorta, muhasebe, izin ve maaşla ilgilenmez, sadece mobil kapıcılık hizmetini fatura karşılığı ödersiniz. Mobil kapıcılık hizmeti ile güvenli, kaliteli, uzman personel ile ekonomik hizmet alımı sağlarsınız. Mobil kapıcılık sayesinde sorumluluk yerine hizmet satın alırsınız

Apartmanınıza gelen mobil kapıcı sigorta primleri firmamızca karşılanmaktadır. Aoartmanda kullanılan temizlik malzemeleri firmamızca karşılanır, sizden ekstra ücret talep edilmez. Apartman kat/daire sayısına ve seçeceğiniz hizmetlere göre ücret belirlenmektedir. Aylık fatura karşılığı ödeme yaparsınız.

Delta Mobil Temizlik ve Kapıcılık olarak, sektörde uzman temizlik personelimiz ve uygun fiyatlarımız ile kaliteli hizmet vermekteyiz.