Konya Mobil Kapıcı

Mobil kapıcılık kavramı; Sabit bir kapıcının yaptığı tüm işleri mobil kapıcı yapmaktadır. Günlük çöp alımı, site genel temizliği, bahçe bakımı, ağaçların budanması, çimlerin sulanıp kesilmesi gibi işleri yapmaktadır.

Mobil kapıcılık avantajları; Mobil kapıcılık sistemimiz sayesinde yüksek maliyetlerden kurtulur düşük maliyetle mobil kapıcılık hizmeti alırsınız. Daire, sigorta, maaş, tazminat, ,izin. muhasebe ve malzeme gibi maliyetlerden kurtulur daire başına belirlenen ücreti aylık ödersiniz. Apartmanlarınızın temizliği ve hijyeni için gösterilen özeni farkedin.

Apartman ortak kullanım alanlarının sıklıkla kirlenmesi ve bu kirlerin daireler girmesi mümkündür. Bu yerlerin yoğun kullanıma açık olmaları temizliğin korunmasını güçleştirir ve hijyen riskini arttırır.

Apartmanlarda temizlik için ayrılabilecek zaman kısıtlıdır. Maliyetleri kontrol altında tutmak da ayrı bir önem taşımaktadır. Bu yüzden temizlik ve hijyen için etkin, hızlı, profesyonel ve ekonomik bir sistemdir. Delta Mobil Temizlik ve Kapıcılık Hizmetleri size bütün bu beklentilere cevap veren Konya mobil kapıcı hizmetini öneriyor.

Delta Temizliği arayın, binanıza gelerek temizlik ve hijyen için ihtiyaçlarınıza uygun, etkin ve pratik öneriler sunalım. Konya mobil kapıcılık hizmeti ile apartmanınız, düşük maliyetler ile yüksek hijyen standardına ulaştıracaktır. Delta Mobil Temizlik ve Kapıcılık Hizmetleri 0553 381 8888.

 

konya mobil kapıcılık inşaat sonrası temizlik hizmetleri
konya mobil kapıcılık inşaat sonrası temizlik hizmetleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>