Konya inşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize hayallerini kurduğu temiz bir ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetidir. Temizlik işimizin ilk aşamasında inşaat sonu temizlik gelmektedir.

İnşaatı yeni bitmiş, daha önce hiç oturulmamış bir mekanın veya tadilat görmüş alanın temizliğinde kaliteli ve her yüzeye ayrı temizlik ürünleri kullanılması gereklidir. Temizlik firmamızın kullanmış olduğu endüsriyel kimyasallar TSE standartlarına uygun olup uygulama alanına temizlik esnasında yüzeylere zarar vermeden kirlerden arındırır.

Konya inşaat sonrası temizlik, inşaat sonrası cam temizliği, inşaat sonrası mermer zemin temizliği, inşaat sonrası genel temizlik, inşaat sonrası zemin temizliği, ve benzeri tüm inşaat temizlik ihtiyacınız firmamız Konya’da hizmet vermektedir. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması tarafından olabilecek en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ila siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Konya Delta Temizlik Şirketi olarak site, daire, plaza, mağaza, otel, fabrika, ve benzeri tüm mekanların inşaat sonrası temizlik hizmetimiz en kaliteli ve en hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz, Konya’da inşaat sonrası daire temizlik alanında ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Delta Temizlik 0553 381 8888

deltatemizlikkonya