KONYA MOBİL KAPICILIK HİZMETLERİ

Mobil kapıcılık nedir ?
Mobil kapıcılık, sabit bir kapıcı yerine belirli periyotlarla binanızın temizlenmesidir.
Mobil kapıcılığın avantajları nelerdir?
Mobil kapıcılık sayesinde apartman sakinlerinin pek çok avantajı vardır. Bunlar başlıca kapıcı dairesi, sabit maaş, sigorta ücreti, yıllık izinler ve temizlik malzemeleri olarak sıralayabiliriz. Mobil kapıcılık sayesinde bunları firmamız karşılar siz sadece seçtiğiniz hizmetin ücretini ödersiniz.
Mobil kapıcılar neler yapar?
Belirlenen günlerde gelen mobil kapıcı bina koridor ve merdivenlerini süpürüp paspas ile temizler, merdiven korkuluklarını siler, giriş kapısı ve asansör temizliklerini yapar. İstenirse günlük çöp alımı ve bahçe bakımı gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.
Konya’da mobil kapıcılık hizmeti ile sizde apartmanınızı uygun fiyata temizletin. Konya mobil kapıcılık ile günlük çöp alımı, haftalık genel bina temizliği ve bahçe bakımı gibi hizmetleri seçerek hizmet alabilirsiniz. Malzeme, sigorta, daire, elektrik, izin ve tazminat gibi sıkıntılarınız olmaz hizmeti alıp fatura karşılığı ödeme yaparsınız. Apartmanınıza uygun mobil kapıcılık hizmetlerimiz için bizi arayın.

Delta Mobil Temizlik ve Kapıcılık Hizmetleri 0553 381 8888

delta temizlik, konya mobil kapıcı, konya mobil kapıcılık, konya genel temizlik, mobil kapıcı, konya bina temizliği, konya apartman temizliği, mobil kapıcı fiyatları, haftalık temizlik, inşaat sonrası temizlik, daire temizliği,

 

 

 

deltatemizlikkonya